مزایا و معایب انجام کاشت مو

0 Comments

جوانب مثبت

مزیت اصلی یا مزیت کاشت مو این است که یک راه حل جایگزین مو است که شامل کاشت موهای طبیعی خود شما می شود و رشد معمولاً به طور طبیعی اتفاق می افتد. لازم نیست نگران باشید که رنگ موی شما مطابقت داشته باشد یا اینکه موها مانند موهای شما رفتار نمی کنند. بسته به نوع پیوندی که انتخاب می کنید، رشد طی 6 تا 8 هفته پس از جراحی از سر گرفته می شود. Here’s more info regarding مرکز مام للعقم look at our own web-site.
یک مزیت دیگر این است که فناوری کاشت مو به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است. اکنون افراد می توانند از روش سنتی FUT (پیوند واحد فولیکولی) انتخاب کنند که شامل برداشتن یک نوار از مو از پشت سر، تقسیم بافت به واحدهای فولیکولی و کاشت مجدد در نواحی تعیین شده است. یک جراح خوب همچنین مراقبت می کند تا جای زخم از ناحیه اهدا کننده به حداقل برسد.

تکنیک پیشرفته دیگر جراحی FUE (استخراج واحد فولیکولی) است. این یک فرآیند دقیق است که شامل کاشت مجدد یک مو در هر زمان است. مزیت این کار این است که می توان طراحی و ظاهر خط مو را از نزدیک کنترل کرد. بسته به سلامت کلی شما، پیوند مو نتایج پایدار یا دائمی را نیز ارائه می دهد. این بدان معناست که استرس و فشار ناشی از نگرانی در مورد امنیت کلاه گیس یا تکه موی شما از بین رفته است. داوطلبان کاشت مو می توانند زندگی عادی و فعال خود را از سر بگیرند. یک مزیت اضافی و قابل توجه برای کاشت مو، اعتماد به نفس جدیدی است که داشتن موهای پرتر می تواند به همراه داشته باشد. کاندیداها اغلب نتایج متحول کننده زندگی را گزارش می دهند. ظاهر فرد می تواند جوان تر به نظر برسد و افراد نسبت به تجربیات اجتماعی جدید احساس مثبت و باز داشته باشند.

منفی ها

بسیاری از مردم نمی دانند که یک کاندیدای کاشت مو ایده آل باید از سلامت عمومی بسیار خوبی برخوردار باشد. این جراحی یک روش تهاجمی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود و نیاز به یک دوره بهبودی دارد. یک بیماری زمینه ای یا ژنتیکی می تواند شانس جراحی شما را محدود کند – همیشه این موضوع را با مشاور موی خود در میان بگذارید. موفقیت پیوند تا حد زیادی به کیفیت موهای موجود یا اهداکننده شما بستگی دارد – باید به اندازه کافی متراکم و قوی باشد تا بتواند در برابر پیوند مقاومت کند. اگر اینطور نیست، ممکن است به سایر راه حل های جایگزین مو ارجاع دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *