6 دلیل برای اینکه برخی افراد از شما فالوورهای بیشتری در اینستاگرام دارند

0 Comments

شما نمی توانید قدرت اینستاگرام را نادیده بگیرید. این یک غول رسانه‌های اجتماعی و مکانی فوق‌العاده برای کسب‌وکارها و برندها است تا با دنبال‌کنندگان خود ارتباط برقرار کنند و فروش را به حداکثر برسانند.

اما برای هر شخص یا کسب‌وکاری که دنبال‌کنندگان بزرگ و قابل قبولی دارد، هزاران نفر دیگر وجود دارند که این کار را ندارند. اینستاگرام می تواند قدرتمند باشد، اما باید در مورد نحوه استفاده از آن هوشمند باشید.

1. تصاویر چشم نواز را به اشتراک بگذارید

اینستاگرام یک سایت اشتراک گذاری عکس است. بنابراین، مهمتر از همه، شما می خواهید فالوورهای بیشتری را در اینستاگرام صرف کنید تا مطمئن شوید که تصاویر شما واقعا خوب هستند. همچنین مطالب جالب و همچنین عکس هایی با ترکیب بندی خوب و چشم نواز را ارسال کنید.
For those who have any inquiries about exactly where in addition to how to make use of حذف فالوور فیک, you’ll be able to call us on our own internet site.

2. عکس ها را لایک کنید

فراموش نکنید، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است، بنابراین تعامل با دیگران بسیار مهم است. برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام، با لایک کردن تعداد زیادی از تصاویر در مارکت خود شروع کنید تا مردم به دنبال کردن شما علاقه مند شوند. گذاشتن نظرات نیز کمک می کند. اما مطمئن شوید که آنها اصلی هستند و اسپم نیستند! و فراموش نکنید که اکانت هایی را که دوست دارید نیز دنبال کنید!

3. زمان عکس های خود را درست تعیین کنید

تحقیقات نشان می دهد که بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام ساعت 5 بعدازظهر چهارشنبه ها است. این ممکن است برای صفحه شما درست باشد یا نباشد. بر اساس جایگاه شما، مشخصات جمعیتی فالوورهای شما و سایر موارد خاص مربوط به جایگاه و محتوای شما، چهارشنبه ممکن است روز خوبی برای شما باشد یا نباشد. یافتن بهترین زمان برای ارسال پست برای مخاطبان برای یادگیری زمان می برد، پس لایک ها را دنبال کنید. و روی هر عکس نظر دهید، و شروع به جستجوی گرایش هایی کنید که در زمان های مختلف روز رخ می دهد.

4. از هشتگ ها استفاده کنید

استفاده از هشتگ های مناسب واقعا می تواند به شما کمک کند تا در اینستاگرام فالوور به دست آورید. بسیاری از افراد هشتگ های خاصی را جستجو می کنند، و تصاویر شما دارای آن هشتگ هستند، در انتظار آنها خواهد بود. هشتگ ها می توانند به محتوای شما کمک کنند تا به طیف وسیعی از افراد دسترسی پیدا کند که ممکن است هیچ ارتباطی با حساب شما نداشته باشند، به عبارت دیگر آنها به طور خاص شما را دنبال نمی کنند. به سادگی با استفاده از برخی هشتگ ها، می توانید دسترسی محتوای خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

5. میزبانی مسابقه

یک عکس خنده دار یا جذاب را به حساب خود ارسال کنید و به دنبال کننده ای که بهترین کپشن را ارائه می دهد جایزه بدهید. از برنامه هایی مانند Heyo، WishPond و AgoraPulse برای اجرای مسابقه خود استفاده کنید.

6. پیوند به شبکه های اجتماعی دیگر

اگر در سایر کانال های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر یا پینترست فالوور دارید، از آن افراد دعوت کنید تا شما را در اینستاگرام دنبال کنند. ارتباط افراد با شما را در مکان های مختلف آسان کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *